Thursday, February 25, 2010

CHIC no. 311: A creamy pinkish-red

בפעם הראשונה לא אהבתי אותו. הוא היה נראה לי קצת זקן כזה, אחד שמתאים לסבתא. בפעם השניה הוא כבר היה נראה לי לגיטימי אבל עדיין לא התלהבתי. בפעם השלישית כבר התאהבתי בו... עכשיו כולנו מבינות למה לא כדאי לפסול שידוך אחרי פגישה אחת בלבד ;-) וקחו בחשבון שהספיקו שתי שכבות די קמצניות ללא טופ-קואט. 
נא הכירו את שיק 311, לק אדום-ורדרד קרמי עם ברק פנינתי משגע. זה בסדר, אתן יכולות לקנא. הוא ניתן להשגה בסטנדים של שיק ברחבי הארץ :)

At first I didn't like it. It seemed kind of old, like one that suits a granny. Then I thought it was legitimate but I wasn't yet excited. After that, I already fell in love with it… So now we all understand why it's advisable not to reject a match after just one date ;-) And in this case, you should consider that 2 thin layers with no top-coat above were enough and did a very good job… 
Please meet CHIC no. 311, a creamy pinkish-red nail polish with a gorgeous pearly shine :)

Saturday, February 20, 2010

CHIC 314: A gaudy red


ברור שאילו הייתי יודעת מראש לא הייתי קונה אותו. התאורה בחנות היתלה בי קשות וגרמה לי להאמין ששיק 314 הקרמי הוא בורדו. איזה בורדו ואיזה נעליים... בשכבה הראשונה הוא אמנם נראה אדום-כחלחל תמים, אבל בשכבה השנייה כבר התגלה פרצופו האמיתי: אדום זועק! ה' ישמרנו :-( איזו מכה! מה לי ולצבע אדום מחוצף?! זהו, למדתי את הלקח - לא להאמין אף פעם לצבעים כפי שהם נראים בתאורת החנות. ובבקשה תסלחו לי על המריחה הרשלנית של הלק.
 
 

It's as plain as day that I wouldn't buy it if I had known in advance. It was the lighting in the store that deceived me and made me believe that the creamy CHIC 314 is maroon :(  Maroon my foot!!! The first layer indeed looked an innocent bluish-red, but the second layer already revealed its true character: a gaudy red! What a mess... What have I got to do with this cheeky red?! I hope next time I'll have learnt my lesson - never trust the colors under the light in the store!
And please forgive my sloppy application of this polish.
 

Sunday, February 14, 2010

A pinkish-gold nail polish


לא, הפעם זה לא לק שלי. זה לק חדש של אמא שלי. לק אנונימי מס' 18 בצבע זהב ורדרד שנמרח באחידות ובקלות בעזרת המברשת הקטנה שלו והרחבה מאוד. שכבה אחת הספיקה כדי להדגיש את צבע הלק היפה, אבל הבהיר מדי לצבע העור שלי. על הציפורניים של אמא שלי, לעומת זאת, הוא דווקא נראה מהמם (אפילו שעלה רק 5 ₪). עם זאת, צירפתי דווקא את הצילומים שלי...
No, it's not mine. It's my mom's new nail polish! A pinkish-gold enamel no.18, in a bottle that has no label on it… meaning an anonymous producer. I applied it easily on my nails using its tiny but very wide brush and didn't need an additional layer. I got a smooth and charming result, although too light for my skin color. BTW, it looked better on my mom's nails. I attached some pictures of mine :-)

Tuesday, February 9, 2010

TopBeauty 255: A glowing pink

זה לא כ"כ פשוט לבחור את הלק היומי, אפילו שהמבחר אצלי לא עצום. היום זה לקח לי כמה דקות ארוכות עד שציפורניי בחרו בעצמן את טופּבּיוטי 255, קרם ורוד חזק וזוהר, אולי אפילו ניאוני. כשפתחתי את הבקבוק אחרי שקניתי אותו, הזדעזעתי מהריח (ומהצבע) ומיד סגרתי בחזרה. הפעם אזרתי אומץ, לקחתי נשימה עמוקה, פתחתי שוב ומרחתי את הלק בנדיבות. נכון שיצא יפה? :-)
TopBeauty טופּביוטי 255

It's not easy to choose one out of many… Today, it took me a few long minutes hahaha, and at the end my fingernails voted in favor of TopBeauty no. 255, a deep and creamy glowing pink. When I first opened it, I was shocked! Its vile smell and color made me close that vial that very moment... This time, I took a deep breath and generously applied the polish on my nails.
I liked the result :-)


Saturday, February 6, 2010

CHIC no. 277 לכבוד טו' בשבט


גם אותו ממש לא תכננתי לקנות. חיפשתי בסטנד של שיק את 299 שהוא הראשון ברשימת הקניות שלי, אבל לצערי לא היה להם. ניסיתי להיזכר בעוקבים אחריו ברשימה ולא הצלחתי... לאכזב את עצמי? אין מצב! המשכתי לסובב את הסטנד עד שעיניי נאחזו בלק קרמי מס' 277 בצבע שמזכיר שזיף כהה. זהו! את השזיף הזה אלבש לכבוד טו' בשבט :-) ואכן לבשתי אותו. בשכבה הראשונה הוא נראה אדמומי, בשניה אדום-חום, ובשלישית אדום-חום שזיף סמיך ועמוק... וואוו! יצא חלק ומהממממם. איך אמרתם שקוראים לצבע הזה? ומפירי?
 
 
 
 שיק CHIC 277

I really didn't plan on buying this one :) They didn't have any Chic no. 299 there, and I couldn't recall any of the other numbers in my "nail polish wish list", so… let myself down? No way! I looked all over that rotating stand until my eyes were captured by a creamy polish whose color reminds one of a dark plum. Great! I'll wear it for Tu BiShvat (The Jewish holiday marking the new year for trees). And so I did. The first layer seemed pretty red on my fingernails, the second layer browned-red, and the third looked deeper and thicker.

Definitely a stunning result!!! Don't you think so?

Monday, February 1, 2010

It's worth reading...

נכון שהייתם רוצים לזכות בפרס שתולי מציעה? נכון? גם אני! וזה giveaway רומנטי... סוף הדרך! כל אחד יכול להשתתף. תקראו את הפוסט בבלוג שלה, תעקבו אחרי ההוראות, וכמובן תבצעו אותן :-)
Tuli's romantic giveaway

ועוד חדשות לאוהבות הלקים: למי שעדיין לא יודעת, בפורטל תפוז יש פורום חדש שדן בלקים וטיפוח הציפורניים: פורום "לקים ועיצוב הציפורניים" והוא פעיל מאוד, בלי עין הרע. כמובן שכולן מוזמנות להצטרף אלינו ולהשתתף בו. אגב, אֶפי מ"הצבעים של אפי" מנהלת את הפורום כך שבטוח תרגישו איתנו כמו בבית :)
 
Tuli's Nails is having a fabulous V-Day giveaway for all her fabulous followers, so be sure to check her blog for the details.